Úvod » Próza » Spoznáš to z jeho bozkov - Bridgertonovci 7.


        

Spoznáš to z jeho bozkov - Bridgertonovci 7.

Julia Quinn

Nie je skladom

 

Číslo produktu: Pandora
Bežná cena s DPH 13,90 EUR
Naša cena s DPH:
12,50 EUR

Zoznámte sa s naším hrdinom...
Gareth St. Clair sa ocitol v ťažkej situácii. Jeho otec, ktorý ho nenávidí, je rozhodnutý zruinovať majetok St. Clairovcov a aj jeho dedičstvo. Garethovi sa dostane do rúk starý rodinný denník, v ktorom sa možno ukrývajú tajomstvá týkajúce sa jeho minulosti... a kľúč k jeho budúcnosti. Problémom je, že je napísaný v taliančine a Gareth nevie ani slovo po taliansky.

Zoznámte sa s našou hrdinkou…
Všetci v spoločnosti sa zhodujú: neexistuje nikto ako Hyacinth Bridgertonová. Je neskutočne inteligentná, diabolsky výrečná a podľa Garetha, znesiteľná v malých dávkach. Je však na nej niečo – niečo očarujúce a znepokojujúce – čo ho k nej priťahuje...

Zoznámte sa s chudákom pánom Mozartom…
Alebo radšej nie. Keď sa cesty Garetha a Hyacinth skrížia na každoročnom disharmonickom hudobnom večierku Smythe-Smithovcov, určite sa obracia v hrobe. Zdá sa, že Garethove slová sú pre Hyacinth výzvou, a tak mu navrhne, že preloží jeho denník. Keď sa však ponárajú hlbšie do textu, prídu na to, že odpovede, ktoré hľadajú, sa nenachádzajú v denníku, ale v nich... a neexistuje nič jednoduchšie – alebo zložitejšie – ako dokonalý bozk.

ORIGINÁLNY NÁZOV    It's in His Kiss
POČET STRÁN    256
VÄZBA   pevná väzba
ROZMER   148×210 mm
HMOTNOSŤ    424 g
ISBN    9788082470072
ROK VYDANIA     2022
JAZYK    slovenčina
VYDAVATEĽSTVO    Pandora
MTc1MTA1ZT