Úvod » Motivačná literatúra » Prečo bohatí čoraz viac bohatnú - Objavte cestu k finančnej prosperite


        

Prečo bohatí čoraz viac bohatnú - Objavte cestu k finančnej prosperite

Robert T. Kiyosaki

Nie je skladom

 

Číslo produktu: Motýľ
Naša cena s DPH:
13,40 EUR

Robert Kiyosaki, autor knihy Bohatý otec, chudobný otec - najúspešnejšej knihy z oblasti osobných financií všetkých čias –, už roky pôsobí ako neúnavný zástanca finančnej gramotnosti. V tejto knihe ponúka odpoveď na otázku, prečo sa neustále prehlbuje priepasť medzi bohatými a všetkými ostatnými.

Hlavnú príčinu vidí v tom, že milióny ľudí sa prestanú vzdelávať vo chvíli, keď odídu zo školy. Veľa vzdelaných mladých ľudí si síce nájde zamestnanie, ale ich pracovný potenciál nie je plne využitý. Ich neúspech pri získavaní hodnotnej, zmysluplnej a podnetnej práce a pracovných skúseností je tak časovanou bombou našej budúcnosti.

Robert Kiyosaki nám odporúča, aby sme zobrali svoju finančnú budúcnosť do vlastných rúk. Ako píše, „podstata tejto knihy spočíva vo finančnej gramotnosti, akú v škole nezískate“. A dodáva... „aby sa niečo zmenilo, musím sa najprv zmeniť ja“.

V tejto knihe sa dozviete aj to, prečo vás diverzifikácia počas ekonomických kríz a krachov trhov neochráni, čo je to fantómový príjem a skutočná finančná gramotnosť.

Kniha Prečo bohatí čoraz viac bohatnú je školou spoločnosti Rich Dad pre ozajstné postgraduálne štúdium a oslavou 20. výročia vydania knihy Bohatý otec, chudobný otec.

Originálny názov  Why the Rich Are Getting Richer
Rozmer  135×205 mm
ISBN  9788081641527
Počet strán 360
Hmotnosť  450 g
Rok vydania  2018
Väzba  pevná väzba
Jazyk slovenský
Vydavateľstvo Motýľ
OTdhMzMxMW