Úvod » Motivačná literatúra » Mysli, Konaj, Zbohatni - Ako sa vymaniť z chudobných vzorcov a aktivovať hojnosť


        

Mysli, Konaj, Zbohatni - Ako sa vymaniť z chudobných vzorcov a aktivovať hojnosť

Andy Winson

Nie je skladom

 

Číslo produktu: Akadémia osobnostného rozvoja
EAN kód: 9788097148225
Naša cena s DPH:
9,80 EUR

Kniha Mysli, Konaj, Zbohatni vychádza z konceptu, že všetko bohatstvo sveta už je v nás, len ho cez všetky naučené „pravdy“ a mýty o peniazoch nevieme aktivovat. V knihe sa naučíte, ako tieto pseudopravdy vo svojej mysli nájsť, „prepísať“ a ako sa následne pomocou konkrétnych akčných krokov vydať v ústrety hojnosti a finančnej slobode.

Autor Andy Winson mal tú čest učiť sa naživo od najlepších svetových trénerov, ako je Anthony Robbins, Jack Canfield, Brian Tracy, Robert Dilts, Joseph McClendon III, T.Harv Ecker, Robert G. Allen a mnohých dalších. S väčšinou z nich sa pozná osobne a zistil, že tieto mimoriadne úspešné osobnosti niečo spája. Nasledujú rovnaký princíp, rovnakú cestu. Tú, ktorú opisuje, a na ktorú vás pozýva aj kniha Mysli, Konaj, Zbohatni.

Andyho špeciálne tréningy a „koučingy“ zažili tisícky ľudí vo viacerých krajinách Európy. Prednáša na školách pre študentov a pedagógov. Pôsobí ako „kouč“ vrcholových športovcov, lídrov a TOP manažérov firiem rôzneho zamerania. Je popredným slovenským šíriteľom (NLP) Neurolingvistického programovania a tiež jediným medzinárodne certifikovaným inštruktorom firewalkingu na Slovensku.

Jeho životnou vášňou je pomáhať ľuďom, objavovať a rozvíjať ich skutočný potenciál na ceste k vytúženému životu, prebúdzať ich skryté sily a objavovať zdroje, ktoré sa v nich skrývajú.

 

POČET STRÁN  196
HMOTNOSŤ   270 g
ROK VYDANIA   2015
VÄZBA   brožovaná väzba
JAZYK   slovenský
VYDAVATEĽSTVO  Akadémia osobnostného rozvoja Andyho Winsona
ROZMER   148×209 mm
ISBN  9788097148225
YTI3MW