Úvod » Spoločenské vedy » Kuliferdo a jeho svet - Emócie a znalosti /Školské predpoklady/


        

Kuliferdo a jeho svet - Emócie a znalosti /Školské predpoklady/

Nie je skladom

 

Naša cena s DPH:
2,60 EUR

Tretí zošit trojdielnej série Kuliferdo a jeho svet je zameraný na oblasť spolupráce a sociálnej zrelosti, pozornosti a pracovnej zrelosti, pracovného tempa, emocionálnej zrelosti a všeobecných znalostí.

Pracovný zošit je rozdelený do nasledujúcich 5 tematických blokov:

  1. Spolupráca a sociálna zrelosť – predstavuje takú mieru pripravenosti dieťaťa, keď dokáže spoľahlivo reagovať na inštrukcie, rozlišuje sociálne roly a dokáže im prispôsobiť svoje konanie.
  2. Pozornosť a a pracovná zrelosť – zahŕňa schopnosť dieťaťa vydržať po danú dobu v pokoji a sústredene pracovať, jeho zameranie pozornosti je stále, bez výkyvov.
  3. Pracovné tempo – predstavuje takú úroveň, keď dieťa v stanovenom limite splní svoju úlohu, jeho tempo je stále, napriek tomu dostačujúce na elimináciu chýb.
  4. Emocionálna zrelosť – predstavuje takú úroveň prežívania dieťaťa, keď dieťa dokáže byť pokojné, vyrovnané, zvládne krátkodobé sociálne odlúčenie od rodičov a čiastočne vie ovládať svoje zážitky a pocity, ktoré nie sú v danej situácii žiaduce.
  5. Všeobecné znalosti – zahŕňajú najmä intelektové činnosti triedenia, predstavovanie si, formy abstrakcie, porovnávanie a pod.

POČET STRÁN  32
HMOTNOSŤ    100 g
ROK VYDANIA   2014
VÄZBA   šitá väzba
JAZYK   slovenský
VYDAVATEĽSTVO   Raabe
ROZMER   210×297 mm
ISBN   9788081401213


NWFiNjQ